NASI ABSOLWENCI

Profil absolwenta
  • Osiąga dojrzałość szkolną gwarantującą sukces szkolny:
  • Jest samodzielny i aktywny w podejmowaniu działań
  • Potrafi współdziałać w zespole
  • Radzi sobie z trudnościami
  • Akceptuje zdrowy styl życia
  • Potrafi zastosować swoją wiedzę przyrodniczą, ekologiczną w życiu.
  • Rozumie przeżywane emocje
  • Poprawnie komunikuje się z rówieśnikami i dorosłymi
  • Kieruje się w życiu wartościami uniwersalnymi: piękno, dobro i prawda.
  • Wie, jakiej jest narodowości, zna symbole narodowe i wie ,że Polska należy do
  • Wie, że wszyscy ludzie mają równe prawa.
  • Chętnie do nas wraca chwaląc się swoimi sukcesami.

ABSOLWENCI ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

GR-VII-20_ahqrahe

GR-VIII-2_ahqxxxa

ROK SZKOLNY 2014/2015

110468847_spqshxh

112226107_spqshxn

118823527_spqshxw

119515577_spqshxs

ŚLEDZIMY SUKCESY NASZYCH ABSOLWENTÓW

źródło: http://fchopin.pila.pl/sukcesy/

Sukces Mikołaja Najdka
Mikołaj Najdek, uczeń Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile w klasie gitary mgra Artura Lachowskiego zajął I miejsce w IX Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia. Uczniowi i jego nauczycieli serdecznie gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów!

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - I-miejsce w "Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera" w Kwidzynie.

ROK SZKOLNY 2013/2014

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - II-miejsce w "III Głogowskim Konkursie Trębaczy".

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - II-miejsce w "VII Ogólnopolskim Konkursie Szkół Muzycznych I stopnia" w Chełmnie.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka
Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - III-miejsce w "XXXVI Konkursie Młodego Muzyka" w Szczecinku.

Marcin Wawrzyniak (trąbka), Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Fryderyka Chopina w Pile, klasa mgra Andrzeja Prokopowicza - wyróżnienie w "XII Międzynarodowym Konkursie Interpretacji" w Ostrawie (Czechy).

KONCERT KOLĘD

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas radosnego wyczekiwania. Dzięki Pani Joannie Kościelniak i jej uczniom z Zespołu Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Pile taki radosny nastrój udzielił się wychowankom i pracownikom naszego przedszkola. Nasza radość była jeszcze większa gdy okazało się, że uczniami Pani Asi są nasi byli wychowankowie. Uczestniczyliśmy w pięknym koncercie kolęd wspólnie z Jagodą Pachowicz, Rozalką Jasińską, Marcinem Wawrzyniakiem, Mikołajem Najdkiem
i Mikołajem Hinca.
Nie obyło się bez wzruszeń... Jesteśmy bardzo dumni z naszych zdolnych absolwentów i życzymy im dużo sukcesów.

DSCF6732J_wxhraxe
DSCF6734J_wxhraxs